test

Jesteśmy firmą , którą tworzą ludzie z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży poligrafii reklamowej, mailingu i kopert.
Nasz zespół to wykształceni profesjonaliści z praktyczną wiedzą na temat najlepszej i kompletnej obsługi Naszych odbiorców. Zapewniamy jakość, terminowość i pełną satysfakcję ze współpracy.

Misją firmy jest rozwijanie swoich możliwości produkcyjnych i doskonalenie procedur dla coraz lepszego zaspokajania rosnących i zróżnicowanych wymogów klientów. Dzięki temu możliwe będzie dalsze umacnianie czołowej pozycji Quaresse na rynku kopert i poligrafii.

Realizacja tak pojmowanej misji przebiegać będzie w takich obszarach działań jak śledzenie nowości branżowych, ocena ich przydatności i skuteczności. Systematyczne przyswajanie nowatorskich osiągnięć technologicznych i technicznych oraz szybkie reagowanie na zmieniające się wymogi klienta i wychodzenie im naprzeciw.Dalsze podnoszenie wiedzy i doskonalenie umiejętności kadry pracowniczej to dla Nas priorytet , aby Nasza współpraca była dla każdego Klienta satysfakcjonująca.

Dane teleadresowe

QUARESSE
ul. Przy Autostradzie 9
62-030 Luboń

biuro@quaresse.pl
tel. 512 051 707
tel. 503 644 800

www.quaresse.pl

Serwer: lab.quaresse.pl
Użytkownik: pearlbrand_klient-quaresse

To my każdego dnia jesteśmy po to, by nikt z Państwa nie musiał czekać. Odpowiadamy na Państwa zapytania i szukamy nowoczesnych rozwiązań. Tworzymy idealny zespół kompetentnych ludzi i budujemy zaufanie, którego nigdy nie damy podważyć.

Dlaczego MY ?

Wyznaczamy nowe możliwości i rozwiązania - aby móc Państwu zapewnić coraz lepsze standardy obsługi.
Wiemy po co przychodzimy do pracy - jesteśmy odpowiedzialni za kontakt z Klientem i jest to najwyższy dla nasz priorytet - Państwa satysfakcja ze współpracy z Nami:)